Öykü Dürüm Dualarla Hizmete Açıldı

Sponsor

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:125 adresinde hizmet verecek olan Öykü Dürümün açılışına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli, yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Belediye Başkan aday adayları Muammer Çuhacı ve Veysel Dorukoğlu, TSO Başkanı Behiç Akkaş ve çok sayıda davetli katıldı.
Öykü Dürüm işletme sahipleri Samet Cıdık ve Akmet Toktaş, “İlk olarak Çorum’da başladık ve farklı illerde şubelerimiz var. Sosumuz özeldir ve kendimize ait. Ürün gramajımız bir kişinin çok rahat doyacağı miktardadır. Fiyatlarımız çok uygundur” dediler.

Müşterilerine Hatay usulü dürüm sunduklarını belirten İşletme sahipleri Cıdık ve Toktaş, Hatay usulü dürüm de lezzet garantisi verdiğimizi söyleyebiliriz” diye konuştu.

Sipariş için : (0364) 312 06 06

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBelediye Ekipleri Bir Çok Noktada Çalışıyor
Sonraki İçerikTürkiye Karadeniz’de Doğalgaz Kaynağı Buldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz