Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

OWL Cafe Dualarla Açıldı

Sungurluoğlu Mahallesi Ankara-Samsun asfaltı Duyan Sitesi A Blok 159/A adresinde faaliyet gösteren OWL Cafe’nin açılışına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan yardımcıları Bahri Sezen, Ahmet Yılmaz, Ticaret Borsası eski başkanı Halim Karaçil, MHP İlçe Başkan yardımcısı Haşim Murat Uzar, Kebap Dünyası İşletmecilerinden Murat Uzar ve çok sayıda davetli katıldı.

OWL Cafe işletme sahiplerinden Aslı Duraklıoğlu Özkorkmaz, “Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin yanı sıra muhteşem zengin aromalarıyla dünya kahveleri ve Türk kahveleri çeşitleriyle değerli Sungurlu haklımızın hizmetine açılmış bulunmaktayız” dedi.

OWL Cafe Dualarla Açıldı » Sungurlu HaberOWL Cafe Dualarla Açıldı » Sungurlu HaberOWL Cafe Dualarla Açıldı » Sungurlu HaberOWL Cafe Dualarla Açıldı » Sungurlu HaberOWL Cafe Dualarla Açıldı » Sungurlu Haber

Şık ve nezih mekanımızda siz kıymetli vatandaşlarımızı ağırlamaktan onur duyarız diyen Aslı Duraklıoğlu Özkorkmaz, tüm halkımızı Cafemize bekliyoruz diye söyledi.
Açılışa gelen davetliler ikramla ağırlandı. İşyeri işletmecisi Aslı Duraklıoğlu Özkorkmaz ve Emre Özkorkmaz, yeni mekanın Sungurlu’ya hayırlı olması dileyen davetlilere katılımları için ayrı ayrı teşekkürleri sundular.

İlgili İçerikler

Hayır Çarşısı Açıldı

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu; Esnafına Sahip Çık Sungurlum

Safa Özhazinedar

Hayvan Dostu Sungurlu Belediyesi

Safa Özhazinedar

Şahin, “Berat gecesi de hayat yolculuğumuzun en bereketli duraklarından biridir”

Safa Özhazinedar

Merkez Bankası Faizleri Değiştirmedi!

Safa Özhazinedar

Yaşlılarımız Arasın, 7/24 Kapısına Geliriz

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar