OSB ARITMA TESİSİ İÇİN YER TESLİMİ YAPILDI

Sponsor

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Katma Değerli Üretim Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında Sungurlu Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve kabul edilen, geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan Arıtma Tesisi Yapım işi için Yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.

Proje Koordinatörü ve İlçe özel İdare Müdürü Ahmet Haşim Özsaray başkanlığında yapılan yer tesliminde Yüklenici firma ÇEV AR Mühendislik Arıtma Teknoloji İnşaat Peyzaj San ve Tic. Ltd. Şti. yetkilileri, Çorum Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü mühendisleri ve proje ekip üyeleri hazır bulundu.

Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisinin 2022 yılının Haziran – Temmuz aylarında hizmete sunulması hedefleniyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBELEDİYEDEN, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ HEDİYESİ
Sonraki İçerikEKMEĞE YENİ ZAM YOLDA…
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz