26.8 C
Sungurlu
29 Eylül 2020
Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Organları Hastalara Umut Oldu

Çorum İl Hakem Komitesi Başkanı Recai Kuzey’in babası İsmet Kuzey (79) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Geçtiğimiz ay içinde beyin kanaması geçirerek Ankara’da tedavi altına alınan İsmet Kuzey önceki gün hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi Çarşamba günü sabah saatlerinde Ankara’dan alınarak Sungurlu’ya getirildi. İkinci namazını müteakip Sungurlu Ulu Cami’de kılınan cenaze namazının ardından Sarıtepe Mezarlığında toprağa verildi.

Organları Hastalara Umut Oldu » ismet kuzey, kuzay, organbağışı, vefatCenaze törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen, Çorum Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, İl Hakem Komitesi Başkan vekili Kahraman Ölçer, Hakem Derneği Çorum Şube Başkanı Durmuş Buyruk, eski Dernek Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Mustafa Alagöz, Ankara Futbol İ Temsilcisi Celal Mutlu, Ulusal Gözlemci Mahir Anar, Çorum hakem ve gözlemcileri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

– Organlarını bağışladılar
Öte yandan uzun süre yoğun bakımda tedavi gören İsmet Kuzey’in beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından doktorların talebi üzerine Kuzey ailesinin onayı ile organ bağışı yapıldı. Hastanede bu yüzden iki gün kalan ve nakil işlemi yapılan İsmet Kuzey’in cenazesi dün Sungurlu’ya getirilerek toprağa verildi.

Yorum Bırak