Opera Tarayıcısının Android Versiyonu VPN Desteğine Kavuşuyor

Sponsor

Şu anlık test aşamasında olan bu yeni özellik yakın bir zamanda tüm kullanıcıların aktif bir şekilde kullanabilmesi için hazır hale getirilecek.

İOS Versiyonu İçin Belirli Bir Tarih Yok

Opera tarayıcısı Android versiyonu için bugün ücretsiz VPN özelliğini test ettiğini duyurdu. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kotası bulunan bu VPN özelliği, Asya, Avrupa ve Amerika olmak üzere üç farklı konum seçeneği ile bağlanma imkanı sunacak.

Popüler tarayıcılar arasında bulunan Opera bugün yaptığı açıklamayla Android versiyonunun VPNdesteğine kavuşacağını söyledi. Daha önceden Opera, sınırsız ve ücretsiz bir VPN'i masaüstü tarayıcısına entegre eden ilk tarayıcı firması olmuştu.  | Sungurlu Haber

Sponsor

Android platformunda bu özellik ile önemli bir konuma gelecek olan Opera, İOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonların VPN desteğine ne zaman kavuşacağı konusunda bir bilgi vermedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Töreni
Sonraki İçerikTemsilcimiz Küllerinden Yeniden Doğdu : 3-0
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz