-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemOnan, "Köylerimiz Yaşanabilir Bir Kent Haline Geldi."

Onan, “Köylerimiz Yaşanabilir Bir Kent Haline Geldi.”

- Google Reklamı -

– ONAN, “KÖYLERİMİZ YAŞANABİLİR BİR KENT MERKEZİ HALİNE GELDİ”

Ankara Arifegazililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Ankara Arifegazililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Onan ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı, İl Genel Meclis Başkanı Halil Ibrahim Kaya’yı, Sungurlu İl Genel Meclis Üyeleri Ünal Cevizci, Ramazan Kelepircioğlu ve Aziz Sarüce ziyaret ederek etti.
Ziyarette Onan, insanı yaşatki devlet yaşasın anlayışıyla köyleri daha güzel, yaşanabilir bir kent merkezi haline getirebilmek için gece gündüz demeden mücadele ettiklerinden dolayı ve arıca Arifegazili Köyü’ne yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
İl Genel Meclis Üyeleri, nazik ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman köylünün efendisi değil, hizmetkarı olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek Dernek Başkanı ve ekibine teşekkür ettiler.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,2213
EUR
22,6881
GBP
26,2774
RUB
0,2611
CNY
2,9817
JPY
0,1513

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu