Onan, “Köylerimiz Yaşanabilir Bir Kent Haline Geldi.”

Sponsor

– ONAN, “KÖYLERİMİZ YAŞANABİLİR BİR KENT MERKEZİ HALİNE GELDİ”

Ankara Arifegazililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Ankara Arifegazililer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Onan ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı, İl Genel Meclis Başkanı Halil Ibrahim Kaya’yı, Sungurlu İl Genel Meclis Üyeleri Ünal Cevizci, Ramazan Kelepircioğlu ve Aziz Sarüce ziyaret ederek etti.
Ziyarette Onan, insanı yaşatki devlet yaşasın anlayışıyla köyleri daha güzel, yaşanabilir bir kent merkezi haline getirebilmek için gece gündüz demeden mücadele ettiklerinden dolayı ve arıca Arifegazili Köyü’ne yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
İl Genel Meclis Üyeleri, nazik ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman köylünün efendisi değil, hizmetkarı olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek Dernek Başkanı ve ekibine teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan ve Uzun, Bakım Merkezlerini Ziyaret Etti
Sonraki İçerikParka yine zarar verdiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz