ÖMER TÖK GÖREVDEN ALINDI, CESUR YENİDEN İL MÜDÜRÜ OLDU

Sponsor

Osmancık’ta SGK Müdürü olarak görev yapan ve 5 Mart 2019 tarihinde Çorum SGK İl Müdürü olarak atanan kuruma emek veren ve görevini layıkıyla yerine getiren Sungurlulu hemşehrimiz SGK İl Müdürü Ömer Tök, tekrar görevden alındı.

Daha önce 21.12.2019 tarihinde Ömer Tök görevden alınmış yerine SGK İl Müdürü iken, 31 Mart seçimleri için AK Parti’den Yozgat Sarıkaya Belediye Başkan adayı olmak için görevinden istifa eden Duran Cesur, mahkeme kararıyla göreve getirilmişti.03.11.2020 tarihinde ise Ömer Tök, Çorum SGK İl Müdürü olarak asaleten ataması yapılmıştı. Bütün bunların ardından SGK İl Müdürü Ömer Tök, 03.02.2022 tarihinde tekrar görevden alındı.

Sponsor
Önceki İçerikREGAİB KANDİLİ İDRAK EDİLDİ
Sonraki İçerikÇORUM’UN EN BÜYÜK İLÇESİ UNVANINI OSMANCIK’A KAPTIRDIK!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz