Okur, Askerlik Şube Başkanlığına Atandı

Sungurlu Askerlik Şube Başkanlığına Personel Astsubay Kıdemli Çavuş Musa Okur atandı.

Sponsor

Askerlik Şube Başkanı Personel Yüzbaşı Osman Bolat’ın Ankara’ya tayinin çıkması sonrası boş bulunan göreve Personel Astsubay Kıdemli Çavuş Musa Okur atama yapıldı.

Personel Astsubay Kıdemli Çavuş Musa OKUR Kimdir?

30 Mayıs 1994 yılında Kayseri’de doğdu. İlkokul ve Lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. 2013 yılında K.K Asb. MYO Komutanlığını kazandı. 2015 yılında mezun oldu. 2015-2016 yılları arasında Vip. Per. Okl ve Egt Mrz. Kolluğunda Kursiyer Astsubay olarak görev yaptı. 2016 yılında Şırnak Akçay’da 6’ıncı Komando Tugay Komutanlığı Akçay Şırnak’a atandı. Burada 2 yıl görev yaptıktan sonra 2018 genel atamaları ile Sungurlu Askerlik Şubesine atandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMagandalar ile Mücadele Edilecek
Sonraki İçerikŞahiner, ” 30 Ağustos Tarihimizin En Önemli Dönüm Noktasıdır. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz