Okuma-Yazma kursları başladı

Sponsor

Sungurlu’da yetişkinlere yönelik açılan okuma-yazma kursları başladı.
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, ülke çapında başlatılan ve 2018/4 sayılı genelge ile duyurulan “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında Mehmetçik İlkokulu’nda çalışmalar başladı.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde, ülke çapında başlatılan ve 2018/4 sayılı genelge ile duyurulan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında Mehmetçik İlkokulu'nda çalışmalar başladı. | Sungurlu HaberOkul Müdürü Ayhan Keyvanoğlu başkanlığında oluşturulan, mahalle okuryazarlık tespit komisyonunda görev alan Mahalle Muhtarı Rafet Sarıyerli, Karşıyaka Camii İmamı Osman Ateş ve İhtiyar heyeti temsilcisi Bilal Taştemurlu seferberlik için çalışmalar yaptılar.
Cumartesi ve Pazar günleri 5´er saat olarak planlanan kursların ilk haftasında kursiyerlerin istekli oluşu, ileri yaşlarda olmalarına rağmen öğrenmeye hevesli oluşu ve katılımları sevindiriciydi.

Kurs Öğretmenleri Ayhan Keyvanoğlu,Vahit Helvacı,Durmuş Taştemir ve Hüseyin Halisyama rehberliğinde 4 sınıfta açılan kursa 44 kursiyer devam ediyor. 80 saatlik bir program uygulanacak olan kurs, 8 hafta sürecek ve 29 Nisan 2018 Pazar günü belge töreniyle sona ereceği bildirildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBTK Başkanı Açıkladı
Sonraki İçerikİsmail Şahin TSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz