Okullarda İsmi Yaşatılan Şehitlerimiz Yad Ediliyor

Sponsor

Bu programların ilki Şehit Akif Kapaklı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından İlçe Özel İdare Salonunda düzenlendi. Programa 15 Temmuz Şehidi Akif Kapaklı’nın oğlu Gazi Ömer Faruk Kapaklı ve ailesinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Bu kapsamda okullarda ismi yaşatılan şehitlerimizin yad edilmesi ve bir vefa görevini yerine getirmek için Şehit Yasin Keyvanoğlu Anaokulu, Şehit İlhan Çaylan Anaokulu, Şehit Mahmut Peşmen İlkokulu/Ortaokulu/İmam Hatip Ortaokulu, Tuğlu Şehit Ali Alıtkan Ortaokulu, Şehit Yavuz Selim Karaman İmam Hatip Ortaokulu, Kavşut Şehit Kerem Beksiz Ortaokulu, Kaledere Şehit Bayram Kesekler YBO, Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesinde gazi ve şehit yakınlarının da davet edileceği programlar düzenlenecek.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlulu’lar Ankara’ya Çıkartma Yaptı
Sonraki İçerikBakkallar Odasından Üyelerine Raf Etiketi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz