Okul ve Kurum Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Sponsor

Müdürler toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Kadir Şahinoğlu, Şube Müdürleri Neşe Akalın ve Yalçın Akkaya ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Şahinoğlu açılış konuşmasında, 2019-2020 Eğitim öğretim yılına İlçemizde okul ve kurumların hazır olduğunu belirtti. Toplantının devamında okul ve kurum binaların fiziki hazırlıkları, LGS, YKS yerleştirmelerinin değerlendirilmesi, İOKBS sonuçları değerlendirilmesi ve okul ve öğrenci güvenliği ile ilgili alınacak tedbirler görüşüldü.

İlçemizdeki bütün okulların yürüttüğü çalışmalar, öğrenci notları, deneme sınavı sonuçları, devamsızlık durumları ile ilgili yapılan istatistik çalışmaları paylaşılarak okullarımızın durumlarını görmeleri sağlanarak 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için hedefler koymaları istendi.

Sponsor

Şahinoğlu “2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İlçemize, Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Toplantıda okul müdürleri okullarında 2018-2019 eğitim öğretim yılı ile ilgili yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdiler.
Şube Müdürleri Neşe Akalın ve Yalçın Akkaya, birimleriyle ilgili sunumlar gerçekleştirdiler.

Toplantı huzurlu ve başarılı bir dönem geçirilmesi dilekleriyle sona erdi.

Sponsor
Önceki İçerikVali’ye basın raporu sunan Erzen: ‘Yerel basın ‘SOS’ veriyor’
Sonraki İçerikOt Biçme Çalışmaları Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz