Okul Güvenliği ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim öğretim yılı döneminde alınacak güvenlik önlemleri ve eğitimde başarının arttırılması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.
Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Kaymakam Gözen, eğitim ve öğretim adına muhtemel eksiklikleri belirleyip bu eksikliler üzerinde çalışmak ve daha sonra bunların takibini gerçekleştirmek amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Abone Ol

Eğitim adına gösterilen gayret ve çabaların boşa gitmediğini gördüklerini ifade eden Kaymakam Gözen;” Çocuklarımızın eğitimde gösterdikleri başarılar bizleri ziyadesiyle onurlandırıyor. Bu başarıyı sürekli hale getirmek için çok çalışmak zorundayız. Emeksiz yemek olmaz. Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir. Yarınlarımız, umutlarımız olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.
Öğrencileri taşıyan araçların evlerinden okula kadar olan mesafe boyunca trafik kontrollerinin ve tüm okulların çevrelerindeki güvenliklerinin sağlanmasının önemine dikkat çeken Kaymakam Mitat Gözen, en küçük bir sorunun yaşanmaması için gerekli bütün tedbirlerin alınacağını dile getirdi.

Okul güvenliği toplantısına İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Sungurlu Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Özge Yelken, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinolu, kurum ve daire amirleri katıldı.
Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz