Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Sungurlu’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. Dönemini huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.

Sponsor

Sungurlu’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. Dönemini huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.
İlçe Kaymakamı Mitat Gözen başkanlığında Sungurlu Özel İdare toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, öğrenci ve velilerinin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların yakın çevresinde ve okul güzergahlarında alınacak tedbirler ile öğrencilerin her türlü kötü alışkanlıklardan koruması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için gereken uygulamalar üzerinde duruldu.
Toplantıda İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, 2017 – 2018 yılı eğitim öğretim 2. dönemini öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını belirtti.
Uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele ile ilgili konuşan Kaymakam Gözen “Okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, kolluk kuvvetleri, ile iş birliğiyle sürdürülen çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.
Kaymakam Gözen, “Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir. Onların en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.”dedi.
Toplantıya, İlçe Jandarma Komutan V. Jandarma Kıdemli Başçavuş Muammer Ulu, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul müdürleri katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikÜs Bölgesine Saldırı Düzenlendi : 1 Şehit 5 Yaralı
Sonraki İçerikErdoğan’dan Ücretli Öğretmenlere Müjde: Maaşları Düzenlenecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz