-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimOkul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Sungurlu’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. Dönemini huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.

- Google Reklamı -

Sungurlu’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. Dönemini huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.
İlçe Kaymakamı Mitat Gözen başkanlığında Sungurlu Özel İdare toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, öğrenci ve velilerinin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların yakın çevresinde ve okul güzergahlarında alınacak tedbirler ile öğrencilerin her türlü kötü alışkanlıklardan koruması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için gereken uygulamalar üzerinde duruldu.
Toplantıda İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, 2017 – 2018 yılı eğitim öğretim 2. dönemini öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını belirtti.
Uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele ile ilgili konuşan Kaymakam Gözen “Okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, kolluk kuvvetleri, ile iş birliğiyle sürdürülen çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.
Kaymakam Gözen, “Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir. Onların en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.”dedi.
Toplantıya, İlçe Jandarma Komutan V. Jandarma Kıdemli Başçavuş Muammer Ulu, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul müdürleri katıldı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,0427
EUR
22,5420
GBP
26,2133
RUB
0,2604
CNY
2,9701
JPY
0,1503

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu