Okul Bahçesinde Açık Hava Sineması Etkinliği

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak.
Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Bahçelerinde düzenlenecek açık hava sineması etkinliklerinde veliler ve öğrenciler ile bir araya gelmeyi planlanıyor. Okulda düzenlenecek etkinliklerin gününü ve saatini okul yöneticilerinden öğrenebilirsiniz.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak. | Sungurlu Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; “İçinde bulunduğumuz yaz tatilinde öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerimi sağlamak amacıyla “yazın sesi çocuk cıvıltısı” projesini hayata geçirdik. İlçe Merkezi ve köylerimizde bütün okullarımızda sanattan spora ve akademik alanlarda çok sayıda kurs ile öğrencilerimize hizmet veriyoruz.
Her zaman her yerde eğitim düşüncesiyle okullarımızda akşam saatlerinde açık hava sineması etkinliği başlatıyoruz. Velilerimiz için de nostalji olacak bu etkinliklerle öğrencilerimiz anne babası ve aile fertleriyle okul bahçesinde eğitici filmler izlemesini, ailesi ve öğretmenleriyle güzel bir anı paylaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğümüz tarafından izlenmesi tavsiye edilen filmler izlenebilecektir.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak. | Sungurlu Haber
Öğrencilerimizin akademik gelişiminin yanında sosyal ve kültürel gelişimlerini de önemsiyoruz. Bu bağlamda okullarımızda yapılacak etkinliklerin her zaman destekçisi olacağız. Sungurlu’da ki öğrenci velilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunu sağlayabilmek için Milli Eğitim camiası olarak çalışmalar yürütmekteyiz.
Okullarımızda bu çalışmalarda etkin olarak yer alan okul idarecilerimize ve personeline, katılımlarından dolayı veli ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Sazlığa Uçtu : 2 Yaralı
Sonraki İçerikDualarımız İlbars ve Örtücü İçin…
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz