-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimOkul Bahçesinde Açık Hava Sineması Etkinliği

Okul Bahçesinde Açık Hava Sineması Etkinliği

- Google Reklamı -

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak.
Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Bahçelerinde düzenlenecek açık hava sineması etkinliklerinde veliler ve öğrenciler ile bir araya gelmeyi planlanıyor. Okulda düzenlenecek etkinliklerin gününü ve saatini okul yöneticilerinden öğrenebilirsiniz.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak. | Sungurlu Haberleri
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; “İçinde bulunduğumuz yaz tatilinde öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerimi sağlamak amacıyla “yazın sesi çocuk cıvıltısı” projesini hayata geçirdik. İlçe Merkezi ve köylerimizde bütün okullarımızda sanattan spora ve akademik alanlarda çok sayıda kurs ile öğrencilerimize hizmet veriyoruz.
Her zaman her yerde eğitim düşüncesiyle okullarımızda akşam saatlerinde açık hava sineması etkinliği başlatıyoruz. Velilerimiz için de nostalji olacak bu etkinliklerle öğrencilerimiz anne babası ve aile fertleriyle okul bahçesinde eğitici filmler izlemesini, ailesi ve öğretmenleriyle güzel bir anı paylaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğümüz tarafından izlenmesi tavsiye edilen filmler izlenebilecektir.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe merkezinde ve köylerdeki okulların bahçelerinde yaz tatilinde açık hava sineması etkinliği düzenliyor. Öğrenciler ve veliler yaz aylarında da okullardan uzak kalmayacak. | Sungurlu Haberleri
Öğrencilerimizin akademik gelişiminin yanında sosyal ve kültürel gelişimlerini de önemsiyoruz. Bu bağlamda okullarımızda yapılacak etkinliklerin her zaman destekçisi olacağız. Sungurlu’da ki öğrenci velilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunu sağlayabilmek için Milli Eğitim camiası olarak çalışmalar yürütmekteyiz.
Okullarımızda bu çalışmalarda etkin olarak yer alan okul idarecilerimize ve personeline, katılımlarından dolayı veli ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu