Öğretmenlerin Erasmus Plus Eğitimi Sona Erdi

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve OKA (Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı)  işbirliği ile gerçekleşen ‘Öğretmenleri Geleceğe Hazırlıyoruz’ projesi kapsamında  verilen “Erasmus Plus Eğitim semineri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görevli öğretmen ve idarecilerin katılımı ile Mehmet Altay’ın eğitmenliğinde tamamlandı.
14-18 Mayıs tarihleri arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen eğitim programına ilçedeki okullarda görevli 28 öğretmen ve idareci katıldı. | Sungurlu Haber
Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara eğitim sonunda sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Eğitmen Mehmet Altay tarafından takdim edildi.
14-18 Mayıs tarihleri arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen eğitim programına ilçedeki okullarda görevli 28 öğretmen ve idareci katıldı. | Sungurlu Haber
Eğitim programı ile ilgili olarak bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, çağımızda proje odaklı eğitimin ön plana çıkmış olduğunu belirterek “Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak böyle bir projenin içinde bulunmanın gurur verici, projede emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve proje eğitimini gerçekleştiren Mehmet Altay’a teşekkür ediyorum” diyerek plaket takdim etti.

Sponsor
Önceki İçerikAltın Haftaya Rekorla Başladı
Sonraki İçerikMinikleri sevindirecek kimse yok mu?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz