Öğretmenler Kahvaltıda Buluştu

Sponsor

TUBİTAK 4006 Bilim Fuarlarında 2017/2018 eğitim öğretim döneminde 23 okul ile katılım hakkı kazanan Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü; bu başarıda büyük rol oynayan proje yürütücülerini sabah kahvaltısında ağırlayarak teşekkürlerini iletti.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, TUBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında programa katılma hakkı kazanan 23 okulumuzun proje ekibiyle Öğretmen evinde sabah kahvaltısında bir araya geldi. | Sungurlu Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; ‘’ Sungurlu Milli Eğitim olarak bilimsel etkinliklere bakış açımızı daima geniş tutmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin bilimle tanışıp, bilime karşı meraklarını arttırmak için bu tarz organizasyonların önemi büyüktür. TUBİTAK, ülkemizde bilimi destekleme ve araştırma basamaklarının oluşturulmasında büyük hizmetler vermekte; bizler de bu hizmetlerden ilçemiz adına faydalanma gayretindeyiz dedi. ERYİĞİT konuşmasına ’’  Gerek sizler ve gerekse öğrencileriniz büyük gayretler göstererek bilimsel alanlarda adımlar atmaktasınız. Bu tarz çalışmalarda gösterdiğiniz tüm gayretler için sizlere ve öğrencilerinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikHayırsever İş Adamı Cami Yaptırıyor
Sonraki İçerikKıyak Aday Adaylığını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz