Öğretmenler Kahvaltıda Buluştu

TUBİTAK 4006 Bilim Fuarlarında 2017/2018 eğitim öğretim döneminde 23 okul ile katılım hakkı kazanan Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü; bu başarıda büyük rol oynayan proje yürütücülerini sabah kahvaltısında ağırlayarak teşekkürlerini iletti.

Abone Ol

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, TUBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında programa katılma hakkı kazanan 23 okulumuzun proje ekibiyle Öğretmen evinde sabah kahvaltısında bir araya geldi. | Sungurlu Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; ‘’ Sungurlu Milli Eğitim olarak bilimsel etkinliklere bakış açımızı daima geniş tutmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin bilimle tanışıp, bilime karşı meraklarını arttırmak için bu tarz organizasyonların önemi büyüktür. TUBİTAK, ülkemizde bilimi destekleme ve araştırma basamaklarının oluşturulmasında büyük hizmetler vermekte; bizler de bu hizmetlerden ilçemiz adına faydalanma gayretindeyiz dedi. ERYİĞİT konuşmasına ’’  Gerek sizler ve gerekse öğrencileriniz büyük gayretler göstererek bilimsel alanlarda adımlar atmaktasınız. Bu tarz çalışmalarda gösterdiğiniz tüm gayretler için sizlere ve öğrencilerinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz