Öğretim Görevlisine Sürpriz Doğum Günü

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokul Müdür yardımcısı ve öğretim görevlisi Gökhan Boduroğlu öncülüğünde Sosyal Hizmet ve Danışmanlık bölümü öğrencileri ellerinde nice yıllara Abdulkadir Hocam yazılarıyla okul bahçesinde öğretim görevlisi Abdulkadir Karabulut’u beklediler.

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık bölümü öğrencileri öğretim görevlisi Abdulkadir Karabulut'a okul bahçesinde sürpriz doğum günü yaptılar. | Sungurlu Haber

Okul bahçesine çıkan öğretim görevlisi Karabulut, öğrencilerin ellerinde pasta ve nice yıllara hocam yazısını görünce önce şaşırdı, sonra ise çok duygulandı.
Karabulut, “Bu doğum günü benim için çok özel oldu, hiç bir zaman unutmayacağım bir gün oldu. Duyarlı ve duygusal davranan öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı
Sonraki İçerikŞahiner Sözünde Durdu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz