ÖĞRENCİLERE SICAK ÇORBA İKRAMI

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin yoğun bir sınav dönemlerine girdiği sınav haftası sürecinde kütüphanede sıcak çorba ikramı yapılmaya başlandı.

Hafta içi her gün 20.00’a kadar açık olan kütüphaneden hizmet almakta olan öğrencilere çorba ikram etmek için kütüphane önünde ikram standı açıldı.

Kendi elleriyle çorba doldurarak öğrencilerimize ikram eden Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra Bağcı yapılan çalışmayla ilgili olarak şunları söyledi, “Öğrenci dostu olan üniversitemizde iyi bir misafirperverlik gösteremeye, öğrencilerimize yönelik her türlü hizmeti en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle kütüphanemizde uzun süre ders çalışan öğrencilerimize sıcak bir çorba ikram ederek sıcak bir ders arası vermelerini, ara sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Sıcak çorba ikramımızın öğrencilerimizin sadece midelerini değil yüreklerini de ısıttığını, ikramlarımızın memnuniyetle karşılandığını görmek bizleri mutlu etti. İkramlarımızı bugün itibariyle başlayan sınav haftası bitene kadar kütüphanemiz önünde devam ettirmek istiyoruz.” dedi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSERAP BUĞDAYLI MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVİNE DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikSUNGURLU OSB İÇİN 621 BİN TL AYRILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz