ÖĞRENCİLERE, “DEĞERLERİMİZ VARSA DEĞERLİYİZ” SEMİNERİ

Sponsor

Sungurlu Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kerim Mandıralıoğlu, “Değerlerimiz Varsa Değerliyiz” projesi kapsamında Sungurlu ilçe merkezindeki 8. sınıfı bulunan 11 ortaokulu ziyaret ederek sunumlar yaptı.

Mandıralıoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Kaybolmaya yüz tutan ve toplumda anlamsız kavramlar haline gelmeye başlayan ahlâkî değerlerimizle ilgili farkındalık oluşturmak; kötü alışkanlıklara karşı duyarlılık meydana getirmek; hayatı daha güzel ve yaşanılır kılmaya katkı sağlamak amacıyla bu çalışmayı yaptık. Tabiat gibi maneviyat da boşluk kabul etmez. Güzelliklerin doldurmadığı yerleri çirkinlikler kaplayacaktır. Rabbim bizleri şikâyetten önce gayret gösterenlerden eylesin. Tesirini halk etsin inşallah” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA 1750 ÖĞRENCİNİN YETENEK TARAMASI YAPILIYOR
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA KUYUMCU SOYGUNU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz