ÖĞRENCİLERE BAYRAM ÖNCESİ GİYECEK YARDIMI

Almanya'da yaşayan hayırsever bir hemşehrimiz, yaz tatili ve Kurban Bayramı hediyesi olarak Habib Güleser Öztaş İlkokulu öğrencilerine giyecek yardımında bulunuldu.

Sponsor

Okul Müdürü Yener Özalp’in girişimleri, Almanya’da yaşayan hayırsever bir hemşehrimizin maddi desteği ile; Covid 19 pandemi sürecinde psiko-sosyal yönden olumsuz etkilenen öğrencilere moral-motivasyon hem de yaz tatili ve Kurban Bayramı öncesi hediye sevinci olması amacı ile; ayırım yapılmaksızın, Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda kayıtlı tüm öğrencilere yazlık kıyafet (1 alt, 2 üst) yardımında bulunuldu.

Aynı hayırsever hemşehrimiz, Okul Müdürü Yener Özalp’in 2014 -2019 döneminde görev yaptığı Arifegazili İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerinin tamamına kışlık kıyafet yardımı yaparak, Okul Aile Birliği giderlerine de destek oldu. Hayırsever iş adamımız yine Okul Aile Birliğinin 2021 Mali Yılı giderlerine destek olmuş; aynı zamanda 2021 Aralık ayı içerisinde de yine tüm öğrencilerimiz için Kışlık Kıyafet(bot, kaban, kazak) yardım sözü verdi.

Okul Yönetiminden yapılan açıklamada; “Çocuklarımızı, Eylül ayında normal koşullar altında; sağlıklı, mutlu, Huzurlu bir ortamda karşılamayı diliyor; maddi ve manevi çok büyük sıkıntıların yaşandığı bu pandemi sürecinde duyarlılığını sürdüren bu Eğitim Gönüllüsü hemşehrimize çalışma arkadaşlarımız, velilerimiz ve tüm öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz” denildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGERİ MANEVRA YAPAN OTOMOBİL ÇOCUĞA ÇARPTI
Sonraki İçerikKÜRBÜZ’DEN MİNİK ZEHRA MEVA’YA DESTEK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz