Öğrencilerden ‘Özel’ Konser

Sponsor

Sungurlu Anadolu Lisesi müzik kulübü öğrencilerinden oluşan okul korosu, “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında Özel Sungurlu Engelli Bakım Merkezinde konser verdi.
Ziyarette öğrenciler ilk olarak yaşlıların ellerini öpüp, onlara çiçek ve çikolata takdim etti. Öğrencilerin jesti karşısında duygulanan yaşlıların mutlulukları gözlerinden okundu.
Yapılan keyifli sohbet sonrasında öğrenciler bakımevi sakinlerine türkü ve şarkılardan oluşan bir konser verdi. Öğrencilerin türküleri ve şarkıları eşliğinde eğlenen bakımevi sakinleri neşeli saatler geçirdi.
Müzik öğretmenleriyle söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla bakım evinde kalan yaşlılara müzik ziyafeti sunan öğrenciler, gelen istek parçalarını da seslendirdi. Bakımevi sakinleri ise öğrencilere eşlik ederek bir yandan söyledi, bir yandan da şarkılar eşliğinde tempo tutarak stres attı.

Sponsor
Önceki İçerikLondra’da Türk Taksici Öldürüldü
Sonraki İçerikİlçemizde Okur Yazarlık Seferberliği Başlatıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz