ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİĞE SELAM

Sponsor

Sungurlu’da öğrenciler maçlara çıkmadan önce açtıkları Ay Yıldızlı Bayraklarla ve Asker Selamı vererek “Bahar Kalkanı Harekatına” katılan Mehmetçiğimize selam gönderdiler.

Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İlçe Birinciliği Maçları 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Yıldız Kızlar Futsal İlçe Birinciliği dün oynanan müsabakalar ile başladı.
Sungurlu Mahmut Atalay Kapalı Spor Salonunda yapılan ve çekişmeli geçen maçların ardından Yıldız kızlar kategorisinde ilk gün maç sonuçları şu şekilde;
Memiş Bekmezci Ortaokulu, Fatih Ortaokulunu 1-0, Dr. Sedat Dr. Melahat Baran Ortaokulu da, Hürriyet Ortaokulunu 3-0, Atatürk Ortaokulu’da Alembeyli Köyü Ortaokulunu 4-1 yendi.

Sungurlu Şehir Stadyumunda oynan maç sonuçları; Sungurlu Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 3-0 gibi bir skorla yendi. Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de Sungurlu Anadolu Lisesini 3-1 yendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞehir Parkı Daha Modern Olacak
Sonraki İçerikKÜNEFECİNİN LABORATUVAR SONUÇLARI TEMİZ ÇIKTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz