Öğrencilerden Kahraman Askerlere Destek

Sponsor

Habib Güleser Öztaş ilkokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), terör örgütlerine karşı Suriye´nin Afrin bölgesinde başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı”nda görev alan askerlere, içersinde Türk Bayrağı, leblebi ve duygularını ifade eden mektuplardan oluşan destek kolisi gönderdi.
Öğrenciler, hazırladıkları paketlere kendilerinin kaleme aldıkları mektupları ve yaptıkları resimleri, Türk bayrağı ve ilçemiz esnaflarının projeye destek amaçlı gönderdikleri malzemeleri de koyarak Hatay/Hassa I.Hudut Karakoluna gönderdi.
Okul idaresi ve öğretmenler, kahraman askerlerimize destek amacıyla hazırlanan koliye katkı sağlayan ilçemiz esnaflarına sonsuz teşekkür etti.

Habib Güleser Öztaş ilkokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), terör örgütlerine karşı Suriye´nin Afrin bölgesinde başlattığı "Zeytin Dalı Harekatı"nda görev alan askerlere, içersinde Türk Bayrağı, leblebi ve duygularını ifade eden mektuplardan oluşan destek kolisi gönderdi.  | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikBu Okulda Herkese Kitap Var
Sonraki İçerikİstiklal Marşı’nı Ezberleyen Öğrencilere Bayrak Hediye Edilecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz