Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Öğrenciler Oyuncaklarını Paylaşacak

Bu etkinlikler çerçevesinde, Mustafa Kemal İlkokulunda yapılan, “Oyuncağımı Yapıyorum, Paylaşıyorum” teması etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’te katıldı.
Okul öncesi öğretmeni Fatma Sancak’ın desteğiyle anaokulu öğrencileri yaptıkları oyuncaklarla hem oynadılar hem de oyuncaklarını köy okullarındaki öğrencilerle paylaşacak olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Öğrenciler Oyuncaklarını Paylaşacak » Sungurlu HaberÖğrenciler Oyuncaklarını Paylaşacak » Sungurlu HaberÖğrenciler Oyuncaklarını Paylaşacak » Sungurlu Haber

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit proje ile ilgili yaptığı açıklamada;’’İlkokul çağındaki öğrencilerin sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla deneyimleyerek öğrenmeleri, öğrenmede kalıcılığı artırmaktadır. Öğrenciler bu projelerle sorumluluk almayı öğrenirler ve görev bilinçleri gelişir. Ekip çalışmasını öğrenen çocuklarda iletişim becerileri arttırarak paylaşma duygusunun ne kadar önemli olduğunu çocuklarımıza anlatmak istiyoruz.’’ dedi.

İlgili İçerikler

‘Dijital dünyanın bağımlısı değil kazananı olmalıyız’

Safa Özhazinedar

Sungurlu MYO “Sosyal Hizmetler”e Öğrenci Alacak

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Bilim Baharı Yaşanıyor

Safa Özhazinedar

Okullar Bakıma Alındı

Safa Özhazinedar

Eryiğit, “Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil diliyorum”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Okuyor Projesi Kapsamında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar