Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Öğrenciler Becerilerini Sergiledi

Atatürk Meydanı’nda düzenlenen program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit bir konuşma yaptı. Eryiğit konuşmasında, ” Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına bilimsel çalışmalarla merhaba demek istedik. Bu kapsamda 23 okulumuzun 46 bilimsel projesini öğrencilerimiz ilçe halkına sunuyorlar. Bu güzel çalışmanın hazırlık sürecindeki gayretli çalışmalarından dolayı okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve görev alan öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Öğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu HaberÖğrenciler Becerilerini Sergiledi » Sungurlu Haber

Halk oyunları gösterileriyle devam eden programda, öğrencilerin hazırladığı stantların açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Mitat Gözen ve diğer protokol üyeleri kesti.
Öğrencilerin hazırladığı bilimsel projeler ziyarete gelenler tarafından büyük beğeni topladı.
Programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkan vekili Ahmet Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, oda başkanları, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

İlgili İçerikler

Trafik ve İlk Yardım Haftası Kutlandı

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da TÜBİTAK Başarısı

Safa Özhazinedar

İlçemizde Turizm Haftası Kutlandı

Safa Özhazinedar

Kodlama Eğitimi Sınıfı Açıldı

Safa Özhazinedar

Ales Sonuçları Açıklandı!

Safa Özhazinedar

Ev Ziyaretlerine Devam Ediyorlar

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar