ÖĞRENCİ YURTLARINDA YANGIN TATBİKATI

Sponsor

Sungurlu İtfaiye ekipleri tarafından Bahçelievler Mahallesi kız ve erkek öğrenci yurtlarında yangın tatbikatı gerçekleştirilip, yangın söndürme eğitimi verildi.
Tatbikatta öğrenciler ve yurt personeline, yangın esnasında nasıl davranılması gerektiği konusunda bilgi veren itfaiye personelleri tarafından yangında yapılması gerekenler uygulamalı olarak anlatıldı.

Sungurlu İtfaiye ekipleri tarafından Bahçelievler Mahallesi kız ve erkek öğrenci yurtlarında yangın tatbikatı gerçekleştirilip, yangın söndürme eğitimi verildi. | Sungurlu Haber

Daha sonra yapılan tatbikatta, senaryo gereği öğrenciler ve personel hızlı bir şekilde yurdu boşalttı.
Tatbikatın günlük yaşama da katkı sağlayacağını söyleyen yurt yetkilileri, “Yangın esnasında öğrenci ve personelimizin nasıl davranması gerektiğini öğrenmeleri açısından yararlı bir tatbikat oldu. Burada kazanılan deneyim ve bilgi günlük hayatta can kurtarabilir. Tatbikatın yapılmasını sağlayan Sungurlu Belediyesi İtfaiye ekiplerine teşekkür ediyoruz” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikGaleri Dışında Araç Satana 50 Bin TL Ceza
Sonraki İçerikSUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN KAR MESAİSİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz