Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Öğrenci Meclis Başkanı Uzan Oldu

İsmetpaşa İlkokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Öğrenci Meclisi Başkanlık Seçimi toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Sungurlu Merkez ve ilçelerdeki okullardan yoğun katılımın olduğu seçim, öğrencileri oldukça heyecanlandırdı.

Öğrenci Meclis Başkanı Uzan Oldu » Sungurlu Haber

Seçimin sandık başkanı Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Şahin, üyeler Dr. Sedat Baran Dr. Melahat Baran Ortaokulu Müdürü Metin SafeL, Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Mustafa Ok, Sungurlu Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Hacı Ali Ceylan ve İsmetpaşa İlkokulu Müdürü Aydın Altıntaş ’tan oluştu.

Öğrenci Meclis Başkanı Uzan Oldu » Sungurlu Haber

Sandık Başkanı Şube Müdürü Kadir Şahin’in konuşmasının ardından aday öğrenciler tanıtıcı konuşmalarını yaptı. Öğrenci Meclisi İlçe Başkanlığı için yarışan adaylar kendilerini tanıtarak, başkan seçilmeleri halinde yapacakları çalışmaları anlattı.

Öğrenci Meclis Başkanı Uzan Oldu » Sungurlu Haber Öğrenci Meclis Başkanı Uzan Oldu » Sungurlu Haber
Yapılan seçim sonucu Sungurlu Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Şevket Can Uzan en çok alarak başkan seçilirken, diğer adaylar ilçe öğrenci meclis üyeleri oldu.

İlgili İçerikler

LGS SINAVI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

Safa Özhazinedar

12. Sınıflara Yönelik Ücretsiz Deneme Sınavı Yapıldı

Safa Özhazinedar

Aşık Veysel’i Tanıyıp, Tanıtacaklar

Safa Özhazinedar

Myo Öğrencileri Engellilere Unutulmaz Bir Gün Yaşattı

Safa Özhazinedar

Sungurlulu Öğrenciler İtalya’da Staj Yapacak

Safa Özhazinedar

Gençlik Merkezi Beşkız Köy Okulunu Ziyaret Etti

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar