Odalarımızla İşbirliği İçerisinde Sungurlu’ya Hizmet Edeceğiz

Sponsor

İlk olarak Ziraat Odası’nı ziyaret eden Kıyak, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Dursun Karaderili ile bir süre görüştü. Daha sonra Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Kıyak, Ticaret Borsası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Kürbüz’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, ilçede faaliyet gösteren esnaf odalarını ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Daha sonra Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası, Terziler ve Berberler Esnaf Odası’nı ziyaret eden Kıyak, Esnaf odalarının Sungurlu için önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek, Milletvekili seçilmesi halinde Esnaf odaları ile işbirliği içerisinde Sungurlu’ya hizmet edeceklerini ifade etti.

Sponsor

Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, ilçede faaliyet gösteren esnaf odalarını ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren oda başkanları ise  Kıyak’a başarılar temenni etti.

Sponsor
Önceki İçerikÖğretmene Sürpriz Doğum günü Kutlaması
Sonraki İçerikŞahin, “15 Temmuz’da Darbeye Karşı Durmakla Aynı Değerdedir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz