Sponsor

Sungurlu’da faaliyet gösteren 3 esnaf odasının seçimleri Ocak ayında yapılacak.

İlk olarak Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’nın seçimi yapılacak. Odanın Olağan Genel Kurulu, 1 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 8 Ocak Cumartesi günü aynı saatte yapılacak. Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Hakkı Vargeloğlu ile Güven Oto Sahibi Kadir Güvenoğlu başkanlık için yarışacak.

Sponsor

Terziler ve Berberler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu ise 8 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 15 Ocak Cumartesi günü aynı saatte yapılacak.  Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Mutlu Karslı ile Efsanem Erkek Kuaförü sahibi Fatih Deryahan başkanlık için yarışacak.

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu ise 9 Ocak Pazar günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 16 Ocak Pazar günü aynı saatte yapılacak.  Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Osman Aşutoğlu ile Fatih Yalınkılıçlı başkanlık için yarışacak.

Sungurlu’da faaliyet gösteren 3 esnaf odasının seçimleri Ocak ayında yapılacak. | Sungurlu Haberleri
Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikTEHDİTLE ALKOLLÜ İÇKİ ALIP KAÇAN 2 ZANLI TUTUKLANDI
Sonraki İçerikVOLEYBOLDA ‘ÇORUM DERBİSİ’ PAZAR GÜNÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz