Oda Başkanları Milletvekilleriyle Görüştü

Sponsor

Aralarında Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu’nun bulunduğu Çorum ve ilçe Ziraat Odası Başkanları, Çorum Milletvekilleriyle görüştü.
Çorum ve ilçe ziraat odası başkanları AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavncu ile Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Tufan Köse’yi ziyaret etti.


Ak Parti Çorum Milletvekilleri, ziyarette Bayat, Uğurludağ ve İskilip ilçelerini ilgilendiren Tımarlı Sulama Projesi için 2020 yılı bütçesinde 60 milyon lira ödenek ayrıldığı müjdesini verdi.Milletvekilleri, “Hızlı bir şekilde projeyi tamamlayacağız ve Çorum çiftçisinin yüzü gülecek. Çorum’a hayırlı olsun” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikNARKOTİM SAHAYA İNDİ
Sonraki İçerikBaşkan Amcalarından, Miniklere Okuma Seti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz