Ocak Ayında Doğan Öğrencilerin Doğum Günleri Kutlandı

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz Projesi” kapsamında Ocak ayında doğan öğrencilerin doğum günleri okullarında kutlandı.

İlçemizde köy ve merkeze bağlı okullarda Ocak ayında doğan 682 öğrencinin doğum günleri kutlandı. Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanıyor.
İsmetpaşa ilkokulunda düzenlenen doğum günü etkinliğine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT de katıldı. Mustafa ERYİĞİT konuşmasında; “Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz projesiyle, öğrencilerimizin ders stresinden uzak bir gün geçirip eğlenmelerini, sosyalleşmelerini sağlayacak ortamı sağlayarak onların gönüllerine dokunmayı amaçladıklarını ifade eden ERYİĞİT, Ocak ayında doğan öğrencilerin doğum günlerini en içten dileklerle kutladığını belirtti. Proje kapsamında ilçedeki bütün okullarda fedakarca katkı sağlayan okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür eden Müdürümüz ERYİĞİT Doğum Günümü okulda Kutluyoruz Projesinin başladığı günden bu güne toplam 2,616 öğrencimizin doğum günü okullarımızda kutladık” dedi.
Sevinçleri yüzlerinden okunan öğrencilerimiz projede emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkomutan Sınırda
Sonraki İçerikSON DAKİKA! Reyhanlı’ya Roketli Saldırı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz