Nöbet Tutan Kamu Personeli Bayramda Unutulmadı

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bayramda nöbet tutan kamu çalışanlarını unutmayarak tatlı ve meşrubat ikramı göndererek bayramlarını kutladı.

Bu Bayramı buruk yaşadığımızı ifade eden Başkan Şahiner,” Maalesef bu bayram sevincimiz, heyecanımız buruk. Hemşehrilerimiz ile coşkulu bir bayram yaşayamasakta gönüllerimizin bir olduğuna inanıyorum. Bu zor günlerde nöbette yoğun bir şekilde çalışmaya devam eden kamu personellerimizi de unutamazdık. Kendilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder, hayırlı bayramlar dilerim.”Başkan Şahiner’in selamlarını ileten Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce, Mükremin Dağaşan ve personeller tüm kamu kurumlarını gezerek çalışanlarla bayramlaştı.

Sponsor
Önceki İçerikKaymakam Ataman Sahadaki Ekipleri Yalnız Bırakmadı
Sonraki İçerikUyanıkerler, Nöbet Tutan Polis ve Jandarmaya Yemek ve Tatlı İkram Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz