Necmettin Erbakan Sungurlu’da Anıldı

Sponsor

Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Sungurlu’da merhum başbakan Necmettin Erbakan’ın ölümünün 7. yıldönümü nedeniyle Ulu Cami’nde hatim duası yapılarak helva dağıtıldı.
Sungurlu Belediyesi’nin katkılarıyla, Saadet Partisi İlçe Başkanlı tarafından merhum başbakan Necmettin Erbakan’ın ölümü nedeniyle düzenlenen anma günü nedeniyle öğle namazı sonrası Ulu Cami, Çarşıbaşı Cami, Altınoğlu Cami ve Havuz Meydanında Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök, Saadet Partisi İl ve İlçe yöneticileri ile birlikte vatandaşa helva dağıtımı yaptılar.
Saadet Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök, “Biz Erbakan hocamızı anmayı, onu anlamayı ve anlatmayı kendimize bir vefa borcu olarak biliyoruz. Var olduğumuz sürece onun fikirlerini ideallerini yaşatmaya devam edeceğiz. Başta genel merkezimiz olmak üzere Türkiye’deki bütün teşkilatlarımız 27 Şubat’tan başlamak üzere, Mart’ın ilk haftasını da içerisine alan süre Erbakan Haftası olarak ilan edildiği için bu tarihler arasında çeşitli etkinliklerde bulunmuşlardır. Biz de Sungurlu teşkilatı olarak bazı etkinliklerde bulunuyoruz.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikPlay-off Rakiplerimiz Belli Oldu
Sonraki İçerikLider Çimentospor’a Konuk Olacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz