Ne İstediniz Vicdansızlar!

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçenin simgesi haline gelen Ankara-Samsun Yolu üzerindeki ay yıldızın led ışıklarının tahrip edilmesine “ne istediniz vicdansızlar’ sözleriyle tepki gösterdi.

Şahiner, yaptığı açıklamada, “İlçemizin simgesi haline gelen Ankara-Samsun yolu üzerindeki şanlı Ay-Yıldız’ımızın led ışıklarının bazı bölümlerinin kasıtlı olarak kopartıldığını tespit ettik. Şehitlerimizin acılarını yaşarken böyle bir hadise ile karşılaşmak beni derinden üzmüştür. Bu talihsiz olayı yapanları şiddetle kınıyorum.”dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÜLKEMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN
Sonraki İçerikYıldırımın Fotoğrafını Çekti, Ortaya Çıkan Görüntüye İnanamadı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz