NE GEÇTİ ELİNİZE ?

Sponsor

Başınız göğe erdi mi?

İlçemizde, kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından Akçalı Köyü’nde bulunan su boruları kırılırken, temiz suya yağmur suları karıştı. Belediye ekipleri, bayramda hemşehrilerimizin su sıkıntısı yaşamamaları için 2 gündür var güçleriyle çalışıyor.

Edinilen bilgilere göre Akçalı Köyü’nden Sungurlu’ ya pompalanan içme suyunun boruları kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırıldı. Dün yağan kuvvetli yağış sonrası temiz sulara, çamurlu yağmur suları karıştı.
Jandarma ekipleri çirkin saldırıyı yapanları yakalamak için soruşturma başlatırken, belediye ekipleri dün akşamdan itibaren kırılan boruları tamir etmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Sponsor

İnsanların mağdur olmalarıyla mı mutlu olacaklar?

Konuyla ilgili bir açıklama yaparak saldırıyı kınayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Akçalı Köyü’nden ilçemize pompalanan içme suyu borularını kırmışlar. Yağan kuvvetli yağış sonrası temiz su ile çamurlu yağmur suları karıştı. Ekiplerimiz dün akşamdan itibaren çalışıyor” dedi.
Bayramda yaşanacak nüfus yoğunluğu nedeniyle hemşehrilerimizin su sıkıntısı çekmemeleri için doldurulan tüm depodaki suların boşaltıldığını ve temizliğinin yapıldığını belirten Başkan Şahiner, “İnsanlarımızın mağdur olmasıyla mı mutlu olacaklar? Bunu yapanlar ne insan ne de Müslüman. Yazıklar olsun” diye konuştu.
Şahiner, milli servetimize zarar veren bu zatların biran önce yakalanıp gerekli cezayı almalarını istediklerini sözlerine ekledi.

Sponsor
Önceki İçerikÇocuklar Ebeveynlerine Trafik Karnesi Verecek
Sonraki İçerikAşutoğlu, “Bayramımız Mübarek Olsun.”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz