NARKOTİM SAHAYA İNDİ

Sponsor

Emniyet Genel Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı ‘Narkotik uygulaması’ gerçekleştirdi.


Uygulamanın Sungurlu ayağı 20:00 ile 23:00 saatleri arasında gerçekleştirildi.
Uygulamaya Çorum’dan ve Sungurlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile 1 dedektör köpek katıldı. Uygulamada metruk binalar, park ve bahçe, araçlar ile şahıslar kontrol edildi.

Kontrollerde 59 şahıs ile 21 araç kontrol edilirken 1 sürücüye alkollü araç kullanmaktan, 1 sürücüye ehliyetsiz araç kullanmaktan, 1 araca ise muayenesiz olduğu için işlem yapılırken bazı araçlarda yapılan aramalarda ortaya çıkan bıçak, sopa ve çeşitli metaryallere el konuldu. Dur ihtarına uymayarak kaçan bir araç ise kovalamaca sonucu yakalandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikInstagram, Direkt Mesaj Özelliğini İnternet Sitesine Getiriyor
Sonraki İçerikOda Başkanları Milletvekilleriyle Görüştü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz