NAKAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

eyüp nakaş
Karaoğlu Köyünden gelme Yunus, Bekir, Vedat ve Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde çalışan Yahya Nakaş’ın babaları Eyüp Nakaş vefat etmiştir. Cenazesi Saat 16.00 da Sarıtepe Mezarlığı'nda defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
Sponsor

Karaoğlu Köyünden gelme Yunus, Bekir, Vedat ve Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde çalışan Yahya Nakaş’ın babaları Eyüp Nakaş vefat etmiştir. Cenazesi Saat 16.00 da Sarıtepe Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Sponsor
Önceki İçerik“ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ, MESLEKLERİN EN KUTSALIDIR”
Sonraki İçerikÖĞRETMENLERDEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ’E ZİYARET
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz