MYO’dan Kırıkkale’ye Teknik Gezi

Sponsor

Sungurlu Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğrencileri Yrd. Doç. Dr. Gamze Ebru Çiftçi başkanlığında Sungurlu Belediye Başkanlığı’nın desteği ile Kırıkkale’ye teknik ve kültürel gezi düzenledi.
Gezi Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz’ı ziyaret ile başladı. Ziyarette Vali Haktankaçmaz öğrencilerle Liderlik, Yöneticilikte dikkat edilmesi gereken hususlar konularında tecrübelerini paylaştı. Daha sonra Kırıkkale BelediyeBaşkanı Mehmet Saygılı’yı ziyaret eden öğrenciler burada Kriz Yönetimi ve Belediyecilik konularında bilgi aldı. Buradan Yahşihan’a geçen öğrenciler Belediye Başkanı Ahmet Sungur eşliğinde Cumhuriyet tarihinin ilk demir köprüsünü gezerek Başkan Sungur’dan hem köprü hem de yöneticilik hakkında bilgi aldılar. MKE Silah Fabrikasına geçen öğrenciler Fabrika Müdürü Mehmet Ocakcıoğlu’ndan bilgi aldılar. Fabrika içerisinde bulunan Silah Müzesini de gezen öğrenciler daha sonra Keskin ilçesinde bulunan Sulu Mağara ve Kralların Ressamı olarak ün yapan Rahmi Pehlivan müze evini gezen öğrenciler Keskin Taş Mektep’te Hacı Taşan ezgileri ile gezilerini tamamladılar.

Sponsor
Önceki İçerikNAMAĞLUP FİNALLERE GİDİYORUZ
Sonraki İçerikAşutoğlu, “Kadınlarımız Sevgiyi ve Hoş görüyü Temsil Ediyor”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz