MYO ÖĞRENCİLERİNE ORYANTASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokul öğrencilerine yönelik 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Oryantasyon eğitim programı gerçekleştirildi.

Eğitim programında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Uluslararası İlişkiler Birimi, Kariyer ve Mezunlar Ofisi ve Çorum İl Emniyet Müdürlüğünden eğitimciler yer aldı.


Eğitim programı çerçevesinde Üniversitenin tanıtımı, eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım, öğrencilerimizin sahip oldukları haklar, ders kayıtlanma, devam-devamsızlık, ders muafiyeti, sınavlar, bağıl değerlendirme, merkez ve eğitim birimlerimizdeki kütüphane hizmetleri, kütüphanelerimizden kitap alma ve süre uzatımı, Erasmus+, Mevlana ve Farabi değişim programları, bu programlara başvuru işlemleri, spor etkinlikleri, kulüp faaliyetleri, beslenme, ring servisi, kredi ve burslar, kültürel etkinlikler gibi konularda detaylı bilgiler verdi.

Sponsor


Oryantasyon Eğitim Programında açılış konuşmasında Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra Bağcı; “Sevgili öğrencilerimiz, öncelikle hepiniz üniversitemize hoşgeldiniz, Hitit Üniversitesi ailesine katıldığınız için de sizleri yürekten kutluyorum. Tüm birimlerimizi tanıtmak ve üniversite yaşamınızda gerekli olabilecek bilgileri aktarmak amacıyla sizler için dopdolu bir oryantasyon programı hazırladık. Yüksekokulumuzda tüm öğrencilerimizi çok güzel bir kampüste, alanlarında deneyimli akademisyenlerimizle en iyi şekilde meslek hayatınıza hazırlayacağız. Her bir öğrencimiz bizim çok kıymetli, ön lisans eğitimleri boyunca her alanda tüm birimlerimiz ile öğrencilerimizin yanında olacağız. Bu eğitim ve öğretim yılı tüm öğrencilerimize başarının yanında mutluluk da getirmesini diliyorum.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikTEMSİLCİMİZ OYNAMADAN KAZANDI
Sonraki İçerikMÜFTÜ KÖKSAL ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE FİDAN DİKTİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz