-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriEğitimMYO ile Liseler Arasında İşbirliği Çalışması

MYO ile Liseler Arasında İşbirliği Çalışması

- Google Reklamı -

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile Sungurlu Fen Lisesi, Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi ve Sungurlu Anadolu Lisesi arasında bilimselve sosyal işbirliği protokolü imzalandı. Protokol imza programında bir araya gelen Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif, Sungurlu Fen Lisesi Müdürü Ahmet Yandım, Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Kalınsazlıoğlu ve Sungurlu Anadolu Lisesi Müdürü İhsan SEPETÇİ, yapılabilecek işbirlikleri konusunda görüş alışverişinde bulundular. Bu kapsamda Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile liseler arasında eğitim, bilim, sanat, spor ve kültürel alanlarda işbirliği yapılması kararlaştırıldı.
Protokol çerçevesinde Sungurlu Meslek Yüksekokulu’nun ilçemizdeki liselere bilimsel çalışmalar, projeler konusunda danışmanlık yapması, Sungurlu Meslek Yüksekokulu akademik personeli tarafından lise öğrencilerine yönelik geçitli akademik sunumlar yapılması, lise öğretmenleri ile mesleki gelişime yönelik çalışmalar yapılması ve lise son sınıf öğrencilerine meslek seçimi konusunda tanıtıcı faaliyetler yapılması konularında işbirliği kararı alındı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu