MUTLU KARSLI GÜVEN TAZELEDİ

Sponsor

Sungurlu Terziler ve Berberler Esnaf Odası’nda seçim heyecanı yaşandı.

2 adayın yarıştığı seçimde mevcut Başkan Mutlu Karslı güven tazeledi.Özgürler Çarşı Düğün Salonu’nda yapılan seçimde mevcut başkan Mutlu Karslı ve Fatih Deryahan başkanlık için yarıştı.194 kayıtlı üyenin bulunduğu oda seçiminde 2 sandıkta 174 üye oy kullandı.

Oyların 119’unu alan mevcut Başkan Mutlu Karslı yeniden Başkan seçilirken, Fatih Deryahan ise 53 oyda kaldı. Seçimlerde 2 oyda geçersiz sayıldı.Mutlu Karslı Başkanlığında yönetim şu isimlerden oluştu; “Ömer Uzan, Serdar Keçelioğlu, Uğur Kozan, Ali Yıldız, Eyyüp Çuhacı ve Süleyman Öztemel”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN DAĞHAN İSMİ AĞIR BASIYOR
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz