-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimMustafa Öğretmen, Öğrenciler ile Buluşuyor

Mustafa Öğretmen, Öğrenciler ile Buluşuyor

- Google Reklamı -

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, ilçe ortaokulları ve liselerde öğrenim gören 8.sınıf ve 12.sınıf öğrencileriyle, motivasyon ve geleceğe hazırlık eğitimlerinde bir araya geldi.

Öğrencilere motivasyon, başarı, verimli çalışma, stresle başa çıkma gibi konularda eğitim veren Eryiğit, “Başarıya giden yolda ilk adım motivasyondur, diyerek böyle bir çalışmanın öğrencilerimizi motive edebileceğini düşündük. Öğretmenlerimiz halihazırda öğrencilerimizin motivasyonunu sağlamak ve onları yüreklendirmek için destekleyici çalışmalar yürütmektedirler. Bizler de öğretmenlerimizin çalışmalarına bir nebze katkı sunmak, sınavlara hazırlanan öğrencilerimize moral vermek, ders çalışma yönünde teşvik etmek, hedef belirlemelerine yardımcı olmak ve onları cesaretlendirmek amacıyla motivasyon eğitimlerini başlattık. Tüm gayretimiz öğrencilerimizin sınavlara yönelik bakış açılarını olumlu yönde etkilemek, onların moral ve motivasyonlarını en üst seviyeye çıkartmaktır. Eğitimlerde öğrencilerimizin büyük ilgisini görmek bizi oldukça mutlu etti. Onların yüksek motivasyona sahip olmalarını sağlayarak öğretimin daha etkili ve verimli geçmesi için çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz. Sınavlara girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5087
EUR
22,9830
GBP
26,7135
RUB
0,2662
CNY
3,0208
JPY
0,1539

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu