Mustafa Öğretmen, Öğrenciler ile Buluşuyor

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, ilçe ortaokulları ve liselerde öğrenim gören 8.sınıf ve 12.sınıf öğrencileriyle, motivasyon ve geleceğe hazırlık eğitimlerinde bir araya geldi.

Öğrencilere motivasyon, başarı, verimli çalışma, stresle başa çıkma gibi konularda eğitim veren Eryiğit, “Başarıya giden yolda ilk adım motivasyondur, diyerek böyle bir çalışmanın öğrencilerimizi motive edebileceğini düşündük. Öğretmenlerimiz halihazırda öğrencilerimizin motivasyonunu sağlamak ve onları yüreklendirmek için destekleyici çalışmalar yürütmektedirler. Bizler de öğretmenlerimizin çalışmalarına bir nebze katkı sunmak, sınavlara hazırlanan öğrencilerimize moral vermek, ders çalışma yönünde teşvik etmek, hedef belirlemelerine yardımcı olmak ve onları cesaretlendirmek amacıyla motivasyon eğitimlerini başlattık. Tüm gayretimiz öğrencilerimizin sınavlara yönelik bakış açılarını olumlu yönde etkilemek, onların moral ve motivasyonlarını en üst seviyeye çıkartmaktır. Eğitimlerde öğrencilerimizin büyük ilgisini görmek bizi oldukça mutlu etti. Onların yüksek motivasyona sahip olmalarını sağlayarak öğretimin daha etkili ve verimli geçmesi için çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz. Sınavlara girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu, “İstanbul’un Fethi, çağ açan ve çağ kapatan bir fetih olarak tarihe her yönde şekil vermiştir. “
Sonraki İçerikİneğin Çarptığı Genç Hayatını Kaybetti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz