-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemMustafa Dizdaroğlu’dan Veda Mesajı

Mustafa Dizdaroğlu’dan Veda Mesajı

- Google Reklamı -

Bir dönem Sungurlu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yapan Mustafa Dizdaroğlu bir veda mesajı yayımladı.
Dizdaroğlu mesajında; “Emekli olduğu halde geçimini sağlamak için çalışmaya devam eden bir çok vatandaş gibi bende, çok değerli Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner sayesinde Sungurlu Belediyesinde 2014 yılında taşeron olarak çalışmaya başladım.
Hükümetin çıkartmış olduğu taşeron yasasından dolayı emekli olanlar 2 Nisan 2018 tarihi itibariyle yani bizler işten çıkartıldık. Her şeyde bir hayır var deyip, taşeron yasasıyla kadro alan arkadaşlarım adına ise çok sevindim. 4 yıl önce başladığım Sungurlu Belediyesi bünyesinde Halkla ilişkiler Müdürlüğü, Cenaze Hizmetleri, Şehit Yılmaz Ergişi Parkı ve Sungurlu Belediyesi Mesire Piknik alanı ve Kafeterya Sorumlusu olarak görev yaptığım süre içerisinde başta bana güvenerek bu görevleri veren, Sungurlu’nun geleceğini gören, vizyon projeleri hayata geçiren, ilçenin yararına olan her çalışma içinde yer alan, halkının sevinciyle sevinen, üzüntüsü ile kederlenen, doğduğu ve yaşadığı bu güzel Sungurlumuza hizmet yapmakta sevdalı Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e çok teşekkür ediyorum. Başkanım Yolunuz, yolumuz hep açık olsun sevgiyle kalın.

– Değerli Çalışma Arkadaşlarım
Görev sürem boyunca bana verilen görevleri layıkıyla gerçekleştirmek ve istenenin fazlasını yapmak için gece gündüz demeden gayret göstermeye çalıştım. Bana her zaman gösterdiğiniz, sevgi ve yakınlık için hepinize şükranlarımı sunuyor, her birinizi sevgiyle kucaklıyorum. İmkansızlıkları ve zoru hep sizlerle birlikte var ettik, hep beraber güçlü olduk. Bundan sonrada başarılarınızın devamını büyük bir gururla izliyor olacağım.
Sevgili arkadaşlarım, dostlar. 2 Nisan 2018 itibariyle severek ve saygı duyarak yürüttüğüm, görevimi bırakmış oluyorum. Masalar, unvanlar geçici, kalıcı olan arkadaşlıklar, dostluklardır diyerek veda etmiyorum. Eminim yolumuz yine bir yerlerde kesişecektir. Hoşçakalın…

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu