-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemMurat Ayyıldız Adaylığını Açıkladı

Murat Ayyıldız Adaylığını Açıkladı

- Google Reklamı -

İlçemizde Akçay Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerinde AYYILDIZLAR TİCARET ünvanı altında Nakliyecilik yapan ve İnşaat Malzemeleri satışı yapan Murat Ayyıldız, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

1978 yılında Sungurlu’da doğduğunu, evli ve 2 çocuk babası olduğunu dile getiren Ayyıldız, 1997 yılında nakliyeciliğe başladığını, 1998 yılında Şoförler Odasına üye olduğunu ve halen aktif üyeliğinin devam ettiğini, nakliyecilik ticaretinin yanında 2010 yılında inşaat malzemesi ve kömür satışına başladığını söyledi.

Camianın içinden birisi olarak aday olduğunu ve yaşanılan sorunları çok iyi bildiğini söyleyen Ayyıldız, ” Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v.)’in buyurduğu gibi ‘İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.’ düsturu ile yola çıktım. Geçmişi eleştirerek değil, yarın ne yapabiliriz doğrultusunda hareket edeceğim. Geçmişte ve halen görev yapmakta olan Oda Başkanı arkadaşlarımızın kapasiteleri kadar hizmet ettiklerini biliyor ve yapılan hizmetlerde art niyet veya yanlış aramıyorum ancak eksiklik olabileceğini düşünüyorum. Ben değil biz olgusu ile hareket edecek ekibimizi oluşturacağız ve kamyoncu, minibüsçü ve taksicilerimizin sorunlarına çözüm bulmaya talibiz. Şahsım ve oluşturacağımız ekibimizin asla ve asla odamızdan maddi bir beklenti içerisinde olmayacağını taahhüt ediyorum. ” diyen Ayyıldız, yapacağı çalışmalardan ve çözüme kavuşturacağı sorunlardan bahsetti.

- Advertisement -

Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Son olarak Ayyıldız, “Bu duygu ve düşüncelerle kurulduğu günden bu tarafa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olarak hizmet eden tüm büyüklerimize teşekkür ediyor, Ahirete göç etmiş olanlara da Yüce Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olanlara ise sağlık ve selametler diliyorum. Aday olan arkadaşlarıma da seçim öncesi ve sonrasında aynı havayı teneffüs edeceğimizi, sevincimiz ve üzütümüzün hep beraber olacağını hatırlatıyor, kırmadan dökmeden, üzmeden üzülmeden bir seçim geçirmemiz temennisi ile yapılacak seçimimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5062
EUR
22,9694
GBP
26,6734
RUB
0,2643
CNY
3,0219
JPY
0,1541

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu