-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemMuhtar Yadigar, "Olayın Köyümüzle Hiç Bir İlgisi Yoktur"

Muhtar Yadigar, “Olayın Köyümüzle Hiç Bir İlgisi Yoktur”

- Google Reklamı -

Muhtar Yadigar, olayın Beylice yolu üzerinde meydana geldiğini belirterek köylümüzle ile birlikte fark ettiğim zaman hemen jandarma ekiplerine bildirdik. Jandarma ekipleri de Çorum Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine bildirmişler. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları incelemede dere yatağına atılan fidanların 5 bin tüp karaçam ve sedir fidanı olduğunu belirlediler. Kamuoyunda bu olay köylülerimiz tarafından yapılmış gibi lense ediliyor. Tabi bu çirkin asılsız yakıştırma bizleri üzüyor. Bu olayın tamamen köylümüz ve köyümüzle hiç bir alakası ilgisi yoktur.
Bu olayın Arifegazili köyü muhtarlığı ve köy halkı olarak yakın takipçisi olacaklarını söyleyen Muhtar Şükrü Yadigar, şuanda olay kolluk kuvvetleri tarafından araştırılıyor, kısa zamanda bu olayı gerçekleştirenler adalet önünde hesabını verecektir diye açıklamada bulundu.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu