Muhtar Yadigar, “Olayın Köyümüzle Hiç Bir İlgisi Yoktur”

Sponsor

Muhtar Yadigar, olayın Beylice yolu üzerinde meydana geldiğini belirterek köylümüzle ile birlikte fark ettiğim zaman hemen jandarma ekiplerine bildirdik. Jandarma ekipleri de Çorum Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine bildirmişler. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları incelemede dere yatağına atılan fidanların 5 bin tüp karaçam ve sedir fidanı olduğunu belirlediler. Kamuoyunda bu olay köylülerimiz tarafından yapılmış gibi lense ediliyor. Tabi bu çirkin asılsız yakıştırma bizleri üzüyor. Bu olayın tamamen köylümüz ve köyümüzle hiç bir alakası ilgisi yoktur.
Bu olayın Arifegazili köyü muhtarlığı ve köy halkı olarak yakın takipçisi olacaklarını söyleyen Muhtar Şükrü Yadigar, şuanda olay kolluk kuvvetleri tarafından araştırılıyor, kısa zamanda bu olayı gerçekleştirenler adalet önünde hesabını verecektir diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikCanlar 19 Taraftar Grubundan, Canlar 19 Derneğine Ziyaret
Sonraki İçerikMHP’de 3 Aday Adayı Yarın Açıklayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz