Muhtar Kışlalıoğlu İspanya’ya Gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlık müessesine verdiği özel öneme istinaden başlatılan muhtarların yurt dışı gezileri devam ediyor.
İçişleri Bakanlığı koordinesinde yürütülen, muhtarların farklı ülkelerin yerel yönetim anlayışlarını yerinde görmelerini ve değişik kültürlerle etkileşimde bulunmalarını sağlamak amacıyla uygulamaya konulan projede, Sungurlu Kışla Köyü Muhtarı Elvan Kışlalıoğlu’da İspanya’ya gidiyor.

Abone Ol

Muhtarlar, 24.07.2018 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İspanya’ya gidecek. Ülke çapından kafileye dâhil olacak diğer meslektaşlarıyla İspanya’nın Endülüs bölgesinde çeşitli temaslarda bulunacak ve kendilerine Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek.

Muhtarlar, 24.07.2018 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan İspanya'ya gidecek. Ülke çapından kafileye dâhil olacak diğer meslektaşlarıyla İspanya’nın Endülüs bölgesinde çeşitli temaslarda bulunacak ve kendilerine Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek. | Sungurlu Haber

Kışla Köyü Muhtarı Elvan Kışlalıoğlu: ” Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Çorum Valimiz Necmettin Kılıç’a ve Sungurlu İlçe Kaymakamı Mitat Gözen başta olmak üzere tüm devlet büyüklerimize teşekkür ederim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz