-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemMuhtar Kışlalıoğlu İspanya'ya Gidiyor

Muhtar Kışlalıoğlu İspanya’ya Gidiyor

- Google Reklamı -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlık müessesine verdiği özel öneme istinaden başlatılan muhtarların yurt dışı gezileri devam ediyor.
İçişleri Bakanlığı koordinesinde yürütülen, muhtarların farklı ülkelerin yerel yönetim anlayışlarını yerinde görmelerini ve değişik kültürlerle etkileşimde bulunmalarını sağlamak amacıyla uygulamaya konulan projede, Sungurlu Kışla Köyü Muhtarı Elvan Kışlalıoğlu’da İspanya’ya gidiyor.

Muhtarlar, 24.07.2018 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İspanya’ya gidecek. Ülke çapından kafileye dâhil olacak diğer meslektaşlarıyla İspanya’nın Endülüs bölgesinde çeşitli temaslarda bulunacak ve kendilerine Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek.

Muhtarlar, 24.07.2018 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan İspanya'ya gidecek. Ülke çapından kafileye dâhil olacak diğer meslektaşlarıyla İspanya’nın Endülüs bölgesinde çeşitli temaslarda bulunacak ve kendilerine Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

Kışla Köyü Muhtarı Elvan Kışlalıoğlu: ” Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Çorum Valimiz Necmettin Kılıç’a ve Sungurlu İlçe Kaymakamı Mitat Gözen başta olmak üzere tüm devlet büyüklerimize teşekkür ederim.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu