-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemMUHSİN DERE, ADAY ADAYI OLMADIĞINI AÇIKLADI

MUHSİN DERE, ADAY ADAYI OLMADIĞINI AÇIKLADI

- Google Reklamı -

Savunma Bakanı Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Milletvekili Aday Adayı olmadığını açıkladı.

Yayınladığı açıklamada : ” Benim vefalı hemşehrilerim; biz biriz, beraberiz ve kardeşiz.Şahsıma göstermiş olduğunuz bu samimi sevgi, benim hizmet etme yükümü bir kat daha artırmaktadır.

Milletimizin emaneti olan bu makamlarda çalışırken, aklımızdan sizlerin bize duyduğu bu güven, samimiyet, vatan ve millet sevgisi asla çıkmayacak. Yorulduğumuz anda sizlerin bize olan güveni aklımıza gelecek ve çok daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz. Allah’ın izni, siz hemşehrilerimin desteği ile; umutları çoğaltarak, ufukları açarak hep beraber Türkiye Yüzyılının inşasını sürdürecek ve Büyük Türkiye hedefimize ulaşacağız.

- Advertisement -

Bu vesileyle açıklamak isterim ki; Türkiye Yüzyılına giden yolda önemli bir merhale olan 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili ADAY ADAYI DEĞİLİM.

Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni eder tüm aday adaylarına başarılar dilerim.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın işaret ettiği; tek vatan, tek bayrak, tek devlet ve tek millet ilkesi doğrultusunda; hızla büyüyen, gelişen, kalkınan, huzurlu, istikrarlı, daha güçlü bir Türkiye için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da uygun görülen her alanda tüm gayretimle çalışacağımı, güzel Ülkemizin, asil milletimizin ve çok değerli Çorumlu hemşehrilerimin her zaman hizmetinde olduğumu bilmenizi isterim.

Birlikte yürünecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve güzel memleketimizi taşıyacak daha çok hedefimiz var. Sizlerden aldığımız güven ve destek sayesinde başarılı çalışmalar ortaya koyduk. Hep birlikte daha güzel bir Çorum için gayret ve azim ile çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; şahsıma göstermiş olduğunuz sevgi, hürmet ve ilgiden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım. ” ifadelerini kullandı.

Savunma Bakanı Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Milletvekili Aday Adayı olmadığını açıkladı. | Sungurlu Haberleri
Savunma Bakanı Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Milletvekili Aday Adayı olmadığını açıkladı. | Sungurlu Haberleri
[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5062
EUR
22,9694
GBP
26,6734
RUB
0,2643
CNY
3,0219
JPY
0,1541

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu