Sponsor

Sunguroğlu Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi No:15 adresinde Ziraat Mühendisi Melih Basar’ın sahibi olduğu Mühendisler Ziraat adlı işyerinin dualarla açılışı yapıldı.

Açılış törenine Belediye Başkan yardımcısı Bahri Sezen, Belediye meclis üyesi İsmet Gülenay, eski Belediye Başkanı Ahmet Karacif, Banka Müdürleri, Okul yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsor

Mühendisler Ziraat işyeri sahibi Ziraat Mühendisi Melih Basar, “Türk Tarımına katkı sağlamak, üretimin devamı ve modern tarım uygulamalarının artmasına öncülük etmek, az alandan daha fazla verim alabilmek ve aldırabilmek için çıktığımız bu yolda, yeni adresimizde çiftçilerimizden alacağımız güçle daha da ileriye gitmeyi hedeflemekteyiz” diye söyledi.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikKAMYON SÜRÜCÜSÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Sonraki İçerikSUNGURLU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ SAYESİNDE HAYATINDA YENİ BİR SAYFA AÇTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz