Müftülükten “Peygamberimiz ve Aile” Konferansı

Sponsor

Özel İdare Konferans Salonu’nda düzenlenen konferans Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti, açılış konuşması ve sinevizyon gösterisinin ardından İl Müftüsü Muharrem Biçer, “Peygamberimiz ve Aile” adlı konferansta konuşmacı olarak katıldı.

İl Müftüsü Muharrem Biçer, Mevlid-i Nebi Haftası programında yaptığı “Peygamberimiz ve Aile” adlı konferansında aileler de eşlerin birbirine davranışları, karı koca ilişkilerine peygamberlerimizin hayatlarından ve yaşantılarından örnekler vererek konferansını tamamladı.

Özel İdare Konferans salonunda düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Belediye Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, Jandarma Komutanı Teğmen Sedat Özmen, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsor

Konferans sonunda İl Müftüsü Muharrem Biçer’e Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen tarafından çiçek takdim edildi.

Sponsor
Önceki İçerik4 BİN YILLIK BAĞLAR YENİDEN HAYAT BULUYOR
Sonraki İçerikBankaların Yüksek Komisyon ve Masraf Ücretlerine Son
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz