-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemModifiye Araç Tutkunları Osmancık’ta Buluştu

Modifiye Araç Tutkunları Osmancık’ta Buluştu

- Google Reklamı -

Klasik ve modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdiği, 26 Eylül 2021 tarihinde düzenlenen Osmancık OtoFest, yoğun ilgi gördü. İlki 2019’da düzenlenen Osmancık OtoFest’in ikincisi, SMA hastası Ela bebek yararına düzenlendi. Osmancık Belediyesi ve Auto Osmancık ile birlikte düzenlenen festivalde; otomobiller teknik donanımları, ses sistemleri, renkleri ve aksesuarlarıyla görücüye çıktı.

Belediye Hizmet Kampüsünden yapılan festivale Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Çorum, Osmancık ve diğer ilçelerin yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden yüzlerce modifiye araç tutkunları katıldı.

Birbirinden farklı yerli ve yabancı marka ve modeldeki araçlar, yerli ve avrupa olarak “güzellik”, “basıklık”, “air süspansiyon basıklık” kategorilerinde yarışların da yer aldığı festival sonunda katılımcılar yapılan drift gösterisiyle heyecanlı dakikalar yaşadı.

- Advertisement -

Başkan Gelgör; “Hiçbir şey vesilesiz olmaz”

Osmancık OtoFest’in Ela bebek yarına düzenlendiğini belirten Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör; “Ela evladımıza acil şifalar diliyor, desteklerinizi bekliyorum. Hiçbir şey vesilesiz olmaz. Fuarda yer alan kardeşlerimiz çocuğumuza da yardımcı olacak. “dedi.

Kaymakam Akpay; “Osmancık’ta sporun her alanına büyük bir ilgi var”

Kaynmakam Akpay; “Osmancık bugün çok güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. İlçemiz gerçekten çok güzel. Bu tarz organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek kapasitede. Her yaptığımız bir işin karşılığı var Osmancık’ta. Özellikle sporun her alanına çok büyük bir ilgi var. Bu ilgiyi Osmancık karşılıksız bırakmıyor.” dedi.

- Google Reklamı -

Konuşmalarına ardından araçlar “güzellik”, “basıklık”, “air süspansiyon basıklık” kategorilerinde yarıştı, dereceye girenlere plaketleri verildi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu